III.ročník

Turnaj "O trofej bratrů", který se započítáva do bodování 2.ročník Sempre florbal open league byl podpořen nadací O2 z programu Think Big.

28.1. V sobotu 26.1. se ve sportovní hale ve Františkových Lázních odehrál další turnaj ze Sempre florbal open league. Byl to už 3.ročník turnaje "O trofej bratrů", kde si týmy rozdělí dvojnásobný počet bodů do celkového žebříčku a vítěz si odnese trofej, o kterou se hraje. Letos ji vyhrál tým FBC Sharks. Tohoto turnaje se zůčastnilo 10 týmu, což je letošní rekord. Na turnaji se objevili nováčci Eagles Cheb a tým Amatéři z Karlových Varů. Celkový počet hráčů na turnaji byl 108. V průběhu turnaje se na ochozech vystřídalo okolo stovky diváků, kteří mohli sledovat napínavé zápasy jak v základních skupinách tak v Play Off. Dva zápasy Play Off byly navíc okořeněny nájezdy. Hlavním rozhodčím turnaje byl David Nagy s licencí F z Karlových Varů. Příležitost dostali dva noví chebští florbaloví rozhodčí Jan Šatra a Jan Dvořák. Pořadí v turnaji 1. FBC Sharks, 2. Green Walls, 3. FBC Kings, 4. FBC Lamy Cheb, 5. Amatéři, 6. FBC Skalka Cheb, 7. REDS, 8. Black Miners, 9. FLC Fast Ball, 10. Eagles Cheb.

Na začátku turnaje byla také vyhlášena fotografická soutěž o nejlepší fotku z florbalových turnajů Sempre florbal open league, která se bude konat pod záštitou galerie G4 v Chebu. Hlavním porotcem soutěže je ředitel této galerie Zbyněk Illek. Informace a podmínky soutěže najdete zde.

Vítězný tým FBC Sharks

2.místo Green Walls

26.1. Výsledky zápasů

25.1. Foto soutěž. Pro všechny diváky a účastníky vyhlašujeme foto soutěž o nejlepší fotku z turnajů 2.ročníku Sempre florbal open league 2012/2013. Nejlepší fotka bude na konci ligy oceněna. Pravidla fotografické soutěže najdete zde.

25.1. Rozpis zápasů sobotního turnaje.

24.1. Rozlosování do skupin:

Skupina A: Eagles Cheb, REDS, Sharks, Skalka Cheb, Lamy

Skupina B: Kings, Amateři, FastBall, BM Sokolov, Green Walls

21.1. Trofej už čeká na vítěze 3.ročníku turnaje.

13.1. Pravidla turnaje jsou stejná jako na Sempre florbal open league. Pravidle si můžeš přečíst zde.

12.1. Historie turnaje. Před třemi lety jsme se s bráchou rozhodli uspořádat florbalový turnaj. Bez zkušeností jsme se do toho vrhli. Protože se turnaj konal v lednu, kdy slavíme své narozeniny, rozhodli jsme se ho nazvat turnaj "O trofej bratrů". První úkol byl zajistit peníze. Dnes už víme, že je to nejtěžší věc na pořádání akcí. Podařilo se nám sehnat ceny od Hervisu, šeky na pizzu od Pizza Banditos a vodu Rajec pro účastníky. Vyrobili jsme plakáty a začali s propagací turnaje. S paní Natašou Šmatovou jsme udělali první rozhovor pro noviny v našem životě. Vyšel v Chebské deníku. Jan Forst, učitel na 3.ZŠ, nám vyšel vstříc se zapůjčení tělocvičen. Turnaje se zúčastnily 4 týmy. Vítězem prvního turnaje se stal tým 3.ZŠ pod vedením kapitána Ládi Šinky. Nástrahy a problémy s pořádáním turnaje nás neodradili. Rozhodli jsme se uspořádat celou florbalovou amatérskou ligu. První ročník naší "Sempre open florbal league" začal v říjnu 2011. Díky podpoře z nadace O2 z projektu Think Big jsme mohli dokončit první ročník podle našich představ a pokračovat i v druhém ročníku. Druhý ročník má 10 kol a turnaj "O trofej bratrů" je jeho součástí. Vítězný tým získá, tak jako vždy, zlatou trofej. Už teď se těšíme na všechny týmy, které se turnaje zúčastní. Informace o minulých turnajích, o florbalové lize a dalších aktivitách najdete na našich stránkách.

11.1.13 Proběhlo focení na úvodní stránku našeho webu.

10.12.12 V sobotu 26.1.2013 se uskuteční 3.ročník florbalového turnaje "O trofej bratrů". Turnaj se bude hrát ve sportovní hale ZŠ Františkovy Lázně.