Toto je část našich prvních webových stránek. Byly vytvořeny pro 1.ročník našeho turnaje, který se konal 15.1.2011.
Pozvánka na florbalový turnaj.

Sponzor cen pro výherce


www.hervis.cz

 

Nejlepší pizza pro vítěze

www.pizzabanditos.cz


Dodavatel vody Rajec pro hráče na náš turnaj


Dodavatel vody Rajec na náš turnaj


————————


O tuto trofej se hraje


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Video pozvánka

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace z příprav turnaje

16.1. Na stránce Foto+Video je záznam z dvou zápasů,
předávání cen a nějeké fotky.

15.1. Úspěšně proběhl turnaj. 1. místo obsadil tým žáků z 3.ZŠ v Chebu.

13.1. Dnes jsme se zúčastnili okresního florbalového turnaje v Chebu na 6.ZŠ. Naše škola zvítězila. Více informací v aktualitách.

12.1. Koupili jsme trofej, o kterou se bude hrát.

11.1. Máme dalšího sponzora Pizza Banditos.

8.1. V pondělí 10.1. si kupte Chebský deník

6.1. Dnes jsme se zúčastnili okrskového turnaje v Chebu na 6.ZŠ. Naše škola zvítězila. Více informací v aktualitách.

5.1. HERVIS je náš první sponzor. Výherci turnaje dostanou ceny, které dodá tento obchod se sportovními potřebami.

22.12. Máme zaplacenou tělocvičnu.

21.12. Byli potvrzeni rozhodčí turnaje. Zápasy budou pískat David Brož a Václav Lev, starší žáci z naší 4.ZŠ.

24.11. Dnes byl zkušebně spuštěn web.

22.11. Začali jsme s bráchou s výlepem plakátů na školách.

Oslovili jsme první sponzory.

19.11. Nechali jsme vytiskout plakáty.

18.11. registrace domény www.sempre.cz

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Napsali o nás

Chebský deník

pondělí 10.1.2011

Mladí florbalisté se bez pomoci pustili do přípravy turnaje

Cheb – Neobvyklou dávku odvahy projevili jedenáctiletí bratři Jan a Milan Skopových z Chebu, když se rozhodli uspořádat florbalový turnaj pro mladší žáky. Do organizace se totiž pustili naprosto sami, jen s malou výpomocí tatínka.

Autor:
Nataša Šmatová

Bratři Jan (vlevo) a Milan Skopových z Chebu sami připravují florbalový turnaj

Autor: DENÍK/Nataša Šmatová

„My jsme ho chtěli uspořádat proto, že v Chebu se koná málo takových turnajů pro mladší žáky a hlavně jsme si chtěli zahrát, takže je to především pro nás,“ poznamenal Honza.

„Všechno jsme vymýšleli sami s bráchou,“ doplnil Milan. „Nejdřív jsme museli zajistit tělocvičnu, vytvořit webovou stránku a vytisknout plakáty,“ vyjmenoval Honza.

„Táta má kamaráda na 3. základní škole, tam nám to domluvil, a vytvořili jsme stránky. To jsme se naučili,“ vzájemně se bratři doplňovali. „Akorát to musel táta všechno zaplatit,“ řekli.

Příprava turnaje trvala hochům asi dva měsíce, ale přemýšleli o ní už rok před tím. „S přípravou jsme začali už na začátku listopadu,“ poznamenal Milan.

„Zatím se nám ozvalo šest družstev, ale přihlášky se budou podávat přímo na místě,“ doplnili bratři. Počet mužstev je omezen na osm, aby bylo možné závod dobře organizačně zvládnout.

Role rozhodčích se ujmou starší kamarádi mladých florbalistů. Pokud by to bylo možné, bratři by byli rádi, kdyby se v Chebu zrodila nová tradice, jde jen o to, aby se měl organizace turnaje kdo ujmout, až budou sami hrát za starší žáky.

„Říkali jsme si s bráchou, že bychom soutěž uspořádali i příští rok a pojali bychom to jako putovní pohár,“ poznamenal Milan. „To podle toho, jak se nám to povede. Odmítnutí ze strany dospělých jsme se nebáli, hlavně jsme to chtěli zkusit,“ dodali kluci.

Turnaj se koná v sobotu 15. ledna v tělocvičně 3. ZŠ Cheb od 8 hodin, potrvá přibližně do 13 hodin. „Turnaj bude vyřazovací,“ doplnil Honza.