14.12. REDS x 4Fun - 3.kolo Sempre ligy

26.10. 1.kolo Sempre ligy 

13.10. AFPL Březová u Sokolova.

16.6. Z Karlových Varů vezeme 4.místo.

15.6. Zítra pokračuje florbalový víkend. Milan, Honza, Dominik a Kuba jedou na HDT cup do Karlových Varů. 

7.6. Přípravy na letošní Prague Games jsou v plném kole. Startovné jsme vyhráli vloni v tombole. Ubytování pro náš tým už je také uhrazené. Brzy se už dozvíme rozlosování do skupin. Je jasné, že odehrajeme 4 zápasy ve skupině a potom nastoupíme do vyřazovacích bojů.

23.3. Tým REDS se zúčastní turnaje O pohár hejtmana kraje v Kynšperku. Tým se snažil udělat co nejlepší sestavu, aby tento turnaj vyhrál. V první obraně nastoupí poprvé mladičký Jan Skopový už se zkušeným obráncem Dominikem Vránou. Tato obraná lajna je spíše risk, protože oba kluci jsou mladí a hlavně malý vzrůstem. Ale snad se s tím kluci dobře vypořádají. Druhá obrana už je sehraná Valenta, Hurt to budou jistit ze zadu. V útoku se budou střídat zkušení hráči Šinka, Skopový M., Kolafa. "Těším se na tento turnaj, protože se hraje v dobré hale a je tam skvělá atmosféra", řekl obránce Vrána. Kdo by se na tento chtěl přijet koná se teď v sobotu od 9 hodin v Kynšperku. Budeme rádi za každého diváka, který nás přijde podpořit! :)

6.10. Vyhráli jsme 2.kolo Chebské ligy a to nás posunulo na celkové druhé místo v tabulce!!!

9.9. Tak dneska přátelák proti BDX Sokolov skončil 5:2 pro Sokolov.Za tým REDS se prosadil hráč s číslem 4 Jan Honza Skopový. A hráč s číslem 14 Honza Dvořák který nedávno přestoupil do týmu REDS.

7.9. Do týmu REDS přestoupil obránce Honza Dvořák a výborný brankář Vašek Lev.

3.- 7.7. Vše o Prague Games 2012 najdete zde.

27.6. Na Prague Games začínáme s Pixbem. Rozpis zápasů zde.

16.6. Konečné 4.místo na Sempre florbal open league - Cheb 2012.

29.5. Po dobu trvání Prague Games 2012 budeme ubytovaní na ZŠ Horáčkova, Horáčkova, Praha 4. To bude čtyři dny naše základna.


Zobrazit místo Základna REDS na větší mapě

27.5. Od nové sezony se druhým mužstvem! Florbalový USK Akademik Cheb rozšiřuje své řady, do ročníku 2012/2013 přihlásí i mládežnický oddíl. Mladí florbalisté ve věku dorostenců tak dostanou prostor ukázat své umění v ligových soutěžích ČFbU. Půjde o jediný fungující florbalový mládežnický oddíl na Chebsku! Mužský tým ve skončené sezoně hrál premiérově 3. ligu, obsadil konečné šesté místo. Cíl zachránit soutěž splnil, od nového ročníku se klub bude soustředit i na možnost produkce mladých florbalistů. Projekt finančně podpoří klub USK Akademik Cheb o. s., jehož všichni hráči budou členové. Administrativní činnost a organizační vedení budou mít na starosti Tomáš Kapr, Ondřej Skupien a Jan Václav. Mládežnický tým Chebu tak rozšíří řady účastníků 2. ligy dorostenců. Regionální soutěž dané věkové kategorie loni ovládlo plzeňské FBC, nyní si tak zkusí elitní soutěž dorostenců. Zástupce Akademiku v první sezoně nebude čekat lehká úloha, coby nováček soutěže si bude zvykat. Mužstvo ve 2. lize dorostenců povedou Jan Václav a Martin Mochán. Je to super zpráva, jásá trenér Václav. Oba tuší nelehkou úlohu. K hráčským povinnostem v mužském týmu jim přibudou další. "Jsem rád, že nám Akademik dal po skončené sezoně dál důvěru. Je to super zpráva hlavně pro kluky, kteří dostanou šanci si v dorostu zahrát," říká jeden z trenérů budoucího týmu Václav.

26.5. Odkládáme naše staré dresy. Velké finále budeme hrát už v nových, které jsme si pořídili pro příští sezónu a na Prague games 2012.

To jsou naše staré dresy:

26.5. Část našeho týmu se zúčastnilo florbalového turnaje HDT Cup v Karlových Varech. Za mladší žáky J. a M. Skopový, L. Šinka, D. Vrána. Za dorost M. Voborník, M. Svatek, J. Dvořák, N. Tůma. Obě dvě družstva obsadili 2. místo.

14.5. 52 týmů v naší kategorii B16 na letošním Prague Games 2012. Naši soupeři jsou zde. Více info o letošním prague games je zde.

3.5. Coldcase se nesešli, tak jsme si pěkně zatrénovali.

2.5. Zítra se koná ve Františkových Lázních přátelák proti Coldcase Cheb. Od 16:30 do 17:30.

23.4. Jsme přihlášeni na turnaj Prague Games 2012. Naše sestava bude : Jakub Houser, Jan Šatra, Jirka Miksa, Dominik Vrána, Jan Skopový, Milan Skopový, Jakub Václav, Eda Kolafa,Lukáš Valenta.

14.4. Fotky a info o dnešním Apríláku v Aši zde.

9.4. V sobotu 14.4. od 9 hodin se zúčastníme Aprílového florbalového turnaje v Aši.

23.3. REDS na třetím místě v na turnaji v Sokolově.

22.3. Dnes hraje náš florbalový tým REDS mini turnaj v Sokolově.

20.2. Náš tým REDS má nového sponzora Jadberg, který nám dodal kalhoty pro brankáře.

19.2. v 6 hodin ve Františkových Lázních se koná přátelský zápas proti týmu Trojka Cheb. Předpokládaná sestava je: Lukáš Valenta, Jakub Houser, Jan Šatra, Jiří Miksa, Jan Skopový, Milan Skopový, Jan Vítek, Eda Kolafa.

5.2. Přátelský zápas REDS vs FLC 1929 skončil výhrou týmu REDS 12:7. Goly týmu REDS: 2 Eda Kolafa, 2 Lukáš Valenta, 2 Jakub Václav , 4 Jan Skopový, 1 Dominik Vrána, 1 Jan Vítek.

4.2. ve 4 hodiny se koná přátelský zápas proti FLC Cheb 1929, který se odehraje v tělocvičně ve Františkových Lázních.

5.11. Zúčastnili jsme se druhého kola Sempre florbal open league - Cheb. Tentokrát jsme se umístnili na hezkém 8.místě. Zatím jsme v bodování celé ligy také na 8.místě.

15.10. Odehráli jsme první kolo Sempre florbal open league - Cheb. Vstup do ligy nebyl podle našeho plánu. Bereme to jako zahřívací kolo. V příštím kole 5.11. zaútočíme na vedoucí místa.

10.9. Tréninky začínají 29.9. Musíme už začít trénovat kvůli naší lize, aby jsme ji vyhráli.

04.08.2011 Máme svoje dresy. Můžete je vidět na titulní straně Reds.

Právě se nám vyrábějí nové červeno černé dresy.