16.6. Výsledky jarního klubového turnaje.

PořadíJménoKlubReg. č.HCPKolo 1SkóreHCP po
5 KOZÁK Jan GCFRL 0760831 54 27 / 140 27 54
6 BUKOVJAN Daniel GCFRL 0760887 54 15 / --- 15 54

14.4. Na schůzce klubu nám byl představen nový trenér Tomáš Vafek. Byli jsme také seznámeni s letošním systém výuky golfu. V pondělí se koná od 17.00 hodin první trénink, na kterém budeme rozděleni do výkonostních skupin. Pro všechny nové zájemce o golf jsou dveře do našeho klubu otevřeny.

12.4. V neděli 14.4. proběhne první informační schůzka mladých členů golfového klubu.

29.1. Včera byly uveřejněny termíny turnajů U.S.Kids Golf Tour. Všechny jsou už také v našem kalendáři. Tour začína 20.4. na Nové Americe a končí finálovým turnajem na konci prázdnin na hřišti v Mstěticích. Více informací o tour najdete na www.uskidsgolf.cz

11.12. Zimní dětská Tour Západ A 2013 je série golfových turnajů. Soutěž je otevřená a právo zúčastnit se turnajů mají děti ze všech golfových klubů v ČR i bez HCP. Za DT zodpovídá Regionální STK ČGF, která zároveň zajišťuje také informační servis DT na webových stránkách www.cgfzapada.cz. Jednotlivé turnaje budou hrány vždy v sobotu a to 12.1., 26.1., 9.2. a 23.2.2013. Většina turnajů bude odehrána v indooru resortu Golf Clubu Karlovy Vary - Olšová Vrata.

7.10. Za deštivého počasí, účasti pěti hráčů klubu a neúčasti Milan a Jana Skopových se stal mistr klubu 2012 Ondřej Hejzek.

1.10. V neděli se odehraje klubový turnaj "O mitra klubu 2012" v Hazlově. Start je plánován na 9.00 hodin.

20.8. Na Dýšině proběhne další kolo "Dětské tour Západ A". Za GC Františkovy Lázné na něm hrají Ondra Hejzek a Milan a Jan Skopovi.

18. - 19.8. Proběhlo druhé semifínále U.S.KidsGolf Tour na Nové Americe. Z Hazlovského golfového klubu se ho zúčastnili Honza a Milan skopovi. Honza byl po prvním kole druhý. Nakonec obsadil třetí místo. Pár fotek z předávání cen.

7.8. Golfový turnaj Dětské tour Západ A v Alfrédově byl přesunut na 16.8.

29.7. V sobotu a v neděli proběhly v Sokolově další kola U.S.Kids Golf Tour. Nedělního sr zúčasrnili Honza a Milan Skopovi. Honza obsadil 2.místo.

25.7. V Hořehledech proběhne v pátek 27.7.  další kolo "Dětské tour Západ A" . Přihlásit se můžeš ještě dnes do 22.00 hodin zde .

17.7. Milan - Na soustředění v Alfrédově jsem si snížil HCP na 23,6.

16.7. Ve čtvrtek 19.7. pokračuje "Dětská tour Západ A" na hřišti na Hluboké. Přihlásit se můžeš zde.

30.6. V úterý proběhne další turnaj Západ Tour v Házlově. Nezapomeň se přihlásit zde.

14.6. V neděli se koná další turnaj skupiny Západ A v Sokolově. Přihlásit se je možné nejdéle v pátek do 17.00 hodin zde.  Více informací můžete najít na www.cgfzapada.cz

4.6. O tomto víkendu se také konal turnaj U.S.Kids Golf Tour v na hřišti v Kynžvartu. Sobotního turnaje se zúčastnili Milan a Jan Skopovi. Jan obsadil první a Milan druhé místo.

4.6. V sobotu 2.6. se na hřišti v Hazlově konal Jarní dětský turnaj. Zde jsou výsledky.

1.6. O víkendu se konájí dětské golfové turnaje: sobota klubový Házlov, sobota a neděle U.S.Kids Golf Tour - více zde a v neděli Golf tour západ A v Hájích v Karlových Varech více zde.

27.5. V sobotu 2.6. se koná dětský klubový turnaj v Hazlově.

16.5. V sobotu proběhne 1.turnaj Dětské tour západ A v Lubech. Více info o tour zde.

22.4. V sobotu a v neděli se na hřišti v Nové Americe konala první dvě kola U.S.KidsGolf Tour. Turnaje jsou započítavány do žebříčku ČGF. Honza obsadil v sobotu i v neděli 6.místo ve své kategorii. Milan byl v sobotu na 11.místě a v neděli se zlepšil a obsadil místo deváté.

17.4. Ondra Hejzek, Milan a Jan Skopovi byli vybrani na soustředění v Alfrédově.

15.4. V úterý 17.4. je poslední možnost přihlásit na první turnaj U.S. Kids Golf na Nové Americe.

11.4. Pozvánka na letní golfový camp.

11.4. V neděli se koná v Hazlově klubový "Zahajovací turnaj". Nezapomeň se do pátku do 18.00 hodin přihlásit. Přihlasit se můžeš zde.

27.3. Od středy 28.3. začínají pravidelné tréninky na hřišti v Hazlově. Středeční trénink začíná vždy v 16.00 hodin a nedělní v 10.00 hodin.

10.3. Fotka prezidenta Golfového clubu Františkovy Lázně Karla Herra na konferenci České golfové federace v Praze 10.3. ze stránek www.golf.cz od Ivana Paggia.

Karel Herr

25.2. Dovolujeme si upozornit všechny členy, že je nutno bezodkladně splnit příspěvkovou povinnost. Každý člen musí uhradit členské příspěvky pro rok 2012 ve výši 1000,- na účet č. 3832910/8030 .  Jako variabilní symbol prosíme uvést členské číslo člena u ČGF (stačí poslední trojčíslí). Děkujeme za pochopení. Prezidium GCFRL

10.2. Co nás čeká v golfovém roce 2012. Čtěte více zde.

10.2. Do kalendáře jsem zapsal zatím všechny dětské golfové turnaje 2012.

7.1.2012 Byly vypsány termíny U.S.Kids Golf Tour. Všechny jsou už v našem kalendáři.

19.12. Do kalendáře jsem zapsal první termíny golfových turnajů 2012.

29.10. Jan a Milan Skopovi na děleném 6.místě Texas Scrable v Lubech.

16.10. Proběhl klubový turnaj "O juniorkého mistra klubu. 1. místo obhájil Honza Skopový. Ostatní výsledky v tabulce níže.

8.10. Klubový turnaj o Mistra klubu se z důvodu velice špatného počasí nekonal.

6.9. V sobotu 8.10. se koná tradiční klubový turnaj o juniorského mistra klubu. Vítěz získává putovní pohár a věcné ceny.

30.8. Ondra Hejzek si zlepšil HCP na turnaji v Alfrédově.

26.-28.8. Proběhlo tříkolové finále U.S. Kids Golf Tour na Nové Americe. Jan Skopový se umístnil na celkovém 3.místě celé tour.

22.8. Proběhl turnaj ze serie Dětská Tour Západ A 2011 v Mariánských Lázních. Tohoto turnaje se zúčastnilo nejvíce hráčů našeho clubu. Filip Sliž získal v 3.místo v kategorii společná 37-54 HCP. V kategorii mladších žáků obsadil Jan Skopový o jednu ránu 4.místo, Milan Skopový 18. a Ondřej Hejzek 19.místo.

19.8. Proběhlo druhé dvoukolové semifinále U.S. Kids Golf Tour v Mstěticích. Vyhrál Jan Skopový a Milan Skopový skončil na 5.místě.

12.8. Skončilo první dvoudenní semifinále U.S. Kids Golf Tour na Dýšině. Zůčastnili je Jan Skopový (9.místo) a Milan Skopový (11.místo).

11.-12.8. Proběhne na Dýšině další turnaj U.S. Kids Golf Tour. Zůčastni se také a zahraj si na jednom z nejhezčích hřišť.

3.8. Spustili jsme golfový bazárek. Pošli na jan@nsempre.cz nebo milan@sempre.cz golfový inzerát a my ti ho rádi ZDARMA zveřejníme.

23.7. Proběhl za účasti Ondřeje Hejzka další turnaj ze serie Dětská Tour Západ A 2011. Na hřišti v Prácheňského clubu v Písku-Kestřanech obsadil 2.místo s počtem ran 102.

13.7. Se zůčastnil Ondřej Hejzek turnaj v Karlových Varech, na kterém nedosáhl na přední místa, ale pěkně si snížil HCP na 27,6.

9. a 10.7. Proběhly na Sokolovském hřišti dva turnaje ze serie U.S. Kids Golf Tour. Oba dva dny se umístnil na 3.místě Milan Skopový. Jan Skopový byl v sobotu s počtem ran 88 první a druhý den se umístnil po rozstřelu na druhém místě s počtem ran 91.

8.7. Ondřej Hejzek se jako jediný zástupce našeho klubu zůčastnil turnaje v Hořehledech, kde se umístnil na 3.místě.

5.7. Na státní svátek se zůčastnili naši členové turnaje ze serie Dětská Tour Západ A 2011, který se konal na hřišti v Lubech. Na 3.místě se umístnil Ondřej Hejzek. Jan Skopový po rozstřelu skončil s počtem ran 86 na 2.místě.