Hraje se dle pravidel ČFbU mimo výjimek uvedených níže.

Rozměr hřiště:

Rozměr 40 x 20 m, povrch parkety.

Počet hráčů:

Počet hráčů v poli 5 + 1. Hráč může startovat v jednom kola pouze za jedno družstvo.

Hrací systém:

Do sedmi družstev (včetně) se hraje systémem každý s každým.

V případě osmi a více družstev : dvě skupiny A a B. Ve skupině hraje každý s každým.

Do play-off postupují první čtyři týmy z každé skupiny.

Následuje play-off podle umístění v tabulkách.

Hrací čas:

Hraje se na hrubý čas bez střídání stran.. Skupina 1 x 10 minut, play-off 1 x 10 minut.

Čekací doba:

Maximální čekací doba je 3 minut od oficiálního začátku utkání. Poté následuje kontumace 0:5 v neprospěch opožděného týmu.

Play off:

Pokud je, po ukončení základní hrací doby, stav zápasu nerozhodný, následují trestná střílení. Na každé straně po třech. Pokud i nadále bude stav nerozhodný, pokračují nájezdy vždy po jednom na každé straně.

Bodový systém:

Výhra - 2 body, remíza - 1 bod, prohra - 0 bodů. Při rovnosti bodů rozhoduje lepší rozdíl skóre.

V každém turnaji získá tým počet  bodů dle jeho umístnění v obráceném pořadí z celkového počtu týmů (poslední místo 1 bod).Týmy na 1.-3. místě získají prémiové body. Za 1.místo 5 prémiových bodů, za 2.místo 3 prémiových bodů, za 3.místo 1 prémiové body. V lednovém turnaji "O trofej bratrů" získají týmy dvojnásobné bodování.

Postup do finále:

Do "Velkého finále" postupuje prvních 7 týmů z tabulky podle získaných bodů a tým pořadatelů REDS.

Ocenění:

Pro nejlepší týmy jednotlivých turnajů -  diplomy a drobné věcné ceny.

Rozhodčí

Utkání budou řídit rozhodčí delegovaní ve spolupráci s ČFBU.

Pojištění hráčů

Účastníci startují na vlastní nebezpečí. Pořadatel není zodpovědný za jakékoliv zranění, onemocnění či ztrátu v průběhu turnaje.

Registrace

Družstva se mohou zaregistrovat emilem, telefonicky nebo v místě konání turnaje.