2.ročník Sempre florbal open league byl podpořen nadací O2 z programu Think Big.

15.6. Poslední turnaj II.ročníku Sempre florbal open league byl odehrán. Nejlepších 8 týmů, které nasbíraly nejvíce bodů v celkovém bodování, si dnes zahrály Velké finále ve sportovní hale TJ Lokomotivy Cheb. Celkové umístnění jsem se dozvěděli až po rozdání posledních bodů za 10 kolo naší ligy.   II.ročník Sempre florbal open league se hrál 10 měsíců, odehrálo se 10 turnajů ve dvou halách, zúčastnilo se ho 13 týmů, které odehrály 100 zápasů. Na turnajích hrálo celkem 1300 hráčů a přišlo se podívat na 1000 diváků.  10. kolo ligy vyhrál tým FBC Lamy, druhý byl tým FBC Sharks a třetí FBC Skalka. Na dalších místech 4.místo REDS, 5.místo Kings, 6.místo Black Miners, 7.místo Green Walls, 8.místo FLC Fast Ball.   Celkovým vítěz II.ročníku se stal tým FBC Skalka Cheb, na  2.místě FBC Kings a na 3.místě FBC Sharks. Vítězná družstva získala drobné ceny a naše originální florbalové poháry. Celkový vítěz bude mít také svůj štítek na poháru, který bude čekat na další vítěze příštích ročníků. Nejlepším střelcem tohoto ročníku se stal Lukáš Heczko z týmu FBC Kings, který střelil 35 gólů. Za svůj výkon získal dárkový šek na nákup florbalového zboží Salming v hodnotě 2500,- Kč. II.ročník je za náma a my začínáme s přípravou dalšího. Nejdůležitější pro nás bude opět sehnet peníze. S tímto úkolem začínáme hned v pondělí, tak aby mohla naše Sempre florbal open league začít hned v září. Jestli se nám to daří, můžete sledovat na našich stránkách www.sempre.cz nebo facebooku. 

Celkový vítěz II.ročníku - FBC Skalka

Nejlepší střelec II.ročníku - Lukáš "Šíša" Heczko

Vítězové 10.kola - "Velkého finále" - FBC Lamy

Zahájení - Velké finále - 15.6.13 - video

Ukončení II.ročníka a předávání cen - 15.6.13

2.6. Rozpis zápasů "Velkého finále"

9.6. Už jen 5 dnů nás dělí od "Velkého finále".  V sobotu 15.6. se utká 8 nejlepších týmů (REDS, FBC Kings, FBC Skalka, FBC Sharks, Lamy, Green Walls, Black Miners a FLC Fast Ball)  naší ligy. Turnaj se odehraje ve sportovní hale TJ Lokomotivy Cheb. Začátek je v 8.30hodin předpokládaný konec je naplánován na 16.00. Už máme zaplacenou halu, domluvené mantinely, objednané ceny, potvrzené rozhodčí. Zbývá pouze doladit dopravu mantinelů do haly. Všichni už se těšíme na sobotu. Pro náš tým REDS je to jedna z posledních možností si zahrát před prázdninovým turnajem Prague Games 2013, který bude vrcholem naší sezóny a na který se připravujeme.

3.6. Pohár pro vítěze II.ročníku Sempre florbal open league je už naleštěný.                                

 

14.5. 97 hráčů z 10 týmů odehrálo v sobotu 11.5. v hale ve Františkových Lázních předposlední kolo naší florbalové ligy. Rozdělily se také body, které určily jaké týmy si zahrají Velké finále, které se bude konat 15.6. v chebské sportovní hale Lokomotivy Cheb. Na prvním místě se umístnil tým FBC Skalka, na druhém místě Lamy a na třetím tým REDS. Na dalších místech 4. FBC Kings, kteří se v PLAY OFF o třetí místo připravili vlastním gólem. Na 5.místě FBC Eagles, 6. FBC Sharks a FBC Green Walls, 8. FBC Wasp Cheb, 9. FLC Fast Ball a 10. Black Miners. Po sečtení všech bodů si Velké finále zahrají týmy REDS, FBC Kings, FBC Skalka, FBC Sharks, Lamy, Green Walls, Black Miners a FLC Fast Ball. Chtěli bychom také připomenou naší soutěž o nejlepší fotku z letošního ročníku Sempre open florbal league. Pro vítěze bude připravena zajímavá cena. Cena bude předána také při Velké finále. Fotky z předposledního kola najdetezde, výsledky a tabulky zde.

11.5. Videa ze zaháje a předávání cen

7.5. Rozpis zápasů

27.4. Další kolo naší ligy je za náma. Osmého kola, které proběhlo v sobotu 27.4., se zúčastnilo 10 družstev. Několik družstev bylo dokonce zapsáno jako náhradnici. To se vyplatilo týmu Eagles, který jako 1. náhradník nastoupil místo týmu z Aše, který svoji účast v pátek zrušil. Ta samá situace nastáva také pro příští kolo, protože už dnes je kapacita turnaje naplněna. Všichni zájemci, kteří se ještě nepřihlásili se mohou hlásit pouze jako náhradníci.  Tento turnaj se vůbec napovedl týmu REDS, který nevyhrál ani jedno utkání a nepostoupil do PLAY OFF. Vítězem kola se stalo družstvo THC Mariánské Lázně, které ukázalo, že se musí hrát vždy až do poslední sekundy. Byly vidět zkušenosti a chuť po vítězství. Na druhém místě se umístniliFBC Skalka a na třetím FBC Lamy. Na dalších místech 5. Black Miners Sokolov, 6. Green Walls, 7. FBC Kings, 8. Eagles, 9. Fbc Wasp Cheb, 10. REDS.  Další kolo, předposlední, proběhne opět ve Františkových Lázních v sobotu 11.5.. Turnaj začíná v 8.30 a měl by ho řídit Václav John z Plzně. Na tento turnaj jsou přihlášeny týmy REDS, FBC Sharks, FBC Skalka, FBC Kings, Green Walls, FBC Lamy, Black Miners, FLC Fast Ball, THC Mariánské Lázně a Fbc Wasp Cheb.

THC Mariánské Lázně - vítězný tým - 8.kolo

Zdroj Sempre 8.kolo - 27.4.13

Video z předávání cen - 8.kolo

22.4. Rozpis zápasů - 8.kolo

15.4. 8.kolo naší ligy je plně obsazené. Některé týmy, které se pravidelně zúčastňují, nevyužili přednostního přihlášení do tohoto kola. Do 9.kola jsou přihlášení tyto týmy: REDS, THC Mariánské Lázně, FBC Sharks, Black Miners Sokolov, FBC Lamy, FB.E.T. Extreme team Aš, Green Walls, FBC Skalka Cheb, Kings a nový tým Fbc Wasp Cheb. Týmy, které se přihlásili po naplnění kapacity turnaje bereme jako náhradníky pro případ odstoupení nějakého týmu: Jokerz, 1.FC Hradiště. Ostatní pravidelní účastníci se vůbec nepřihlásili. Přihlašku je vždy nutnéposlat mailem s názvem týmu a kontaktní osobou (telefon,mail) na adresu jan@sempre.cz.

11.4. 8.kolo Sempre florbal open league se bude konat v sobotu 27.4. ve sportovní hale ve františkových Lázních. Kapacita turnaje je už plně obsazená. Družstva, která se přihlásí až nyní budou brána jako náhradnici.

-------------------------------------------------------

11.3Kolo plné překvapení proběhlo v sobotu 9.3.. V 7.kole se objevil v naší lize staronový tým z Aše FB.E.T. Extreme team a uplný nováček ligy THC Mariánské Lázně. Tým THC byl pro nás příjemné překvapení, který do zápasů vnesl novou šťávu. Tým byl založen v roce 1997 a průměrný věk hráčů se pohyboval okolo 40-ti let. Jejich nasazení, rychlost a technika všechny zaskočila. Dalším překvapením byl vítěz tohoto kola, kterým se stal tým FLC Fast Ball. Tým vyhrál skupinu a v Play Off došel až do finále, které si zkomplikoval předčasnou oslavou vítězství, kdy mu hráč Matěj Svatek střelil vyrovnávací gól v poslední sekundě zápasu. Vítězství museli hráči vybojovat v nájezdech. Na druhém místě se umístnil tým FBC Skalka Cheb a na třetím Green Walls. Na dalších místech 4. Lamy, 5. FBC Sharks, 6. FBC Kings, 7. THC Mariánské Lázně, 8. FB ET. Extreme team Aš, 9. Black Miners Sokolov, 10. REDS. Celkem se turnaje zúčastnilo 91 hráčů.  Další turnaj Sempre ligy proběhne už 27.4. opět ve sportovní hale ve Františkových Lázních.  Pro účast na turnaji je nutné se včas přihlásit na jan@sempre.cz.

9.3. Videa 7.kolo

 

7.3.Rozpis zápasů - 7.kolo

6.3. Opět je větší zájem o náš turnaj než jsem schopni zvládnout. Mezi deseti týmy se objeví dva nováčci. Jeden z Aše a druhý z Mariánských Lázních.

26.2. Další kolo Sempre florbal open league je minulostí. V sobotu 23.2. proběhlo v hale ve Frantovkách už 6.kolo naší ligy. Náše obavy z malé účastni na turnaji z důvodu jarních prázdnin se nepotvrdily. Naopak museli jsem odmítnout účast jednoho týmu. Náš limit je 10 týmů. Pro více týmu se turnaj začíná hodně prodlužovat. Proto jsem z časových a organizačních důvodů určili 10 týmů jako horní hranici. Menší účast se možná projevila v řadách diváků. I přesto se jich na ochozech ligy během dne vystřídalo alspoň 50. Turnaje se zúčastnilo 104 hráčů.Vítězství si odnesl tým FBC Kings. Druhé místo obsadili FBC Sharks a třetí FBC Skalka Cheb. Na dalších místech 4.místo REDS, 5. Lamy, 6. Black Miners Sokolov, 7. FLC Fast Ball, 8. Green Walls, 9. Eagles Cheb, 10. Amatéři Karlovy Vary. Všichni účastníci turnaje se mohli podivat na trofej z florbalového turnaje Gothia Innebandy Cup 2013, který se konal ve švédském Göteborgu. Trofej získali Milan a Jan Skopoví, kteří na tomto turnaji hráli za florbalový tým Bohemians Praha. Poděkování za toto vítězství můžete sledovat v televizi na ČT 4 Sport ve čtvrtek 28.2. při extraligovém zápase Bohemians x ČPP Remedicum Ostrava. Další turnaj Sempre ligy proběhne už 9.3. opět v hale ve Frantovkách. Pro účast na turnaji je nutné se včas přihlásit na jan@sempre.cz. V pondělní MF Dnes v regionální příloze vyšel článek o naší lize od Tomáše Kapra. Přečíst si můžete zde.

21.2. Rozpis zápasů - 6.kolo

20.2. Kapacita turnaje se dnes naplnila. Letos poprvé jsme museli odmítnout jeden tým. V 6.kole si zahraje opět 10 týmů. Z časových a organizačních důvodů je to naše horní hranice.

19.2. Na sobotní turnaj přivezeme trofej, kterou jsme s bráchou vybojovali v barvách Bohemky na letošní Gothia Innebandy Cup 2013 ve švédském Göteborgu.

11.2. 6.kolo Sempre ligy se blíží. Bude se hrát 23.2. v hale ve Františkových Lázních. Pozor probíhají jarní prázdniny. Je nutné přihlásit svůj tým písemně na jan@sempre.cz do 21.2.Nezapomňte, že probíhá také soutěž o nejlepší fotku za zápasů Sempre florbal open league. Více o foto soutěži najdete zde.

27.1. Předběžné termíny turnajů Sempre ligy. 6.kolo bude 23.2., 7.kolo 9.3., 8.kolo 27.4., 9.kolo 18.5., VELKÉ FINÁLE 15.6. Termíny se  mohou ještě malinko změnit.

26.1. Je vyhlášená fotografická soutěž o nejlepší fotku z turnajů Sempre florbal open league. Soutěž se koná pod záštitou galerie G4. Hlavním porotcem soutěže je ředitel galerie G4Zbyněk Illek. Informace a pravidla soutěže najdete zde.

26.1. "O trofej bratrů" 3.ročník - více informací o turnaji, výsledky a historii najdete zde.

10.12. THINK BIG florbalový turnaj je za námi. V sobotu 8.12. proběhl další turnaj z naší Sempre florbal open league. Tentokrát se hrálo v hale TJ Lokomotivy Cheb, tak aby náš turnaj mohlo navštívit co nejvíce diváků. Diváci se sešli v hojném počtu. Během dne se přišlo na turnaj podívat přes 300 diváků. Pro všechny diváky, ale i hráče byla připravena tombola, ve které se hrálo o drobné ceny od společnosti Telefonica a hlavní cenu šek v hodnotě 1000 Kč na zboží z obchodu City sport na chebském náměstí. Poděkování patří diváku, který získal šek a po přebrání ho daroval zpět organizátorům. Milan s Honzou Skopových jako hlavní organizátoři ho darovali dívkám, které jim pomáhaly s organizováním Think Big turnaje.

V tomto turnaji se hrálo, tak jako vždy o body do celkového žebříčku, o drobné ceny, medaile pro hráče prvních třech týmů a navíc o předplacené SIM karty v hodnotě 150 Kč od společnosti Telefonica pro hráče vítězného týmu. Turnaje se zúčastnilo 92 hráčů z 9 týmů. Nováčkem v lize byl tým FB ET.Extreme z Aše. Na první místě se umístnil tým FBC Skalka Cheb, na druhém místě byl tým FBC Kings, který zatím vede v celkovém bodování ligy a na třetím místě byl tým FBC Sharks. Na dalších místech 4. FBC Lamy, 5. FLC Fast Ball, 6. Black Miners, 7.Green Walls, 8. REDS a 9.místo obsadil tým FB ET.Extreme z Aše. Zápasy na tomto turnaji pískali plzeňští rozhodčí Jan Císler a Štěpán Sládek.

Chtěli bychom také poděkovat všem, kteří pomohli při převozu mantinelů.

V sobotu 26.1.13 proběhne ve sportovní hale ve Františkových Lázních už 3.ročník turnaje "O trofej bratrů", který se započítává do bodování Sempre florbal open league. Na tomto turnaji mají možnost všechny týmy získat dvojnásobné množství bodů.

Vítězný tým FBC Skalka Cheb - 8.12. Think Big florbalový turnaj

7.12. Rozpis zápasů Think Big turnaje, který se hraje 8.12. v hale TJ Lokomotiva Cheb:

3.11. Upoutávka na "Sempre florbal open league"

19.11. V sobotu 8.12. se koná "Think Big florbalový turnaj". Tento turnaj se započítává do bodování Sempre florbal open league a hraje se podle pravidel naší ligy. Pravidle ligy si můžeš přečíst zde. Podle počtu týmů může být pouze zkrácen hrací čas jednotlivých zápasů. Hraje se ve sportovní hale TJ Lokomotiva Cheb. Oficiální zahájení turnaje je v 8.15 hodin. První zápas začne 8.30 hodin. POZOR!!!  Uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 6.12. v 18.00 hodin. Přihláška do turnaje musí být zaslána písemně na jan@sempre.cz.  POZOR!!!

12.11. Další loko ligy za námi. V sobotu 10.11 se ve sportovní hale ve Františkových Lázní odehrálo další kolo naší florbalové ligy. Na všech zúčastněných týmech je vidět značné zlepšení. Třetího kola ze zúčastnilo 81 hráčů z 8 týmů. V jednotlivých týmech se začaly objevovat také dívky. Kromě Kateřiny Pisárové, která hraje už od prvního ročníku v základní sestavě sokolovského týmu Black Miners. Se objevili dívky v týmech FBC Lamy a FLC Fast Ball. Rozhodčími 3.kola byli Václav John z Plzně a místní Tomáš Kapr. Do Play Off postoupilo podle našich pravidel všech 8 týmů. Nakonec se dobře umístnily týmy, kterým se ve skupině moc nedařilo. Konečné umístnění týmů: 8.místo FBC Sharks, 7.místo FLC Fast Ball, 6.místo FBC Skalka, 5.místo REDS, 4.místo Green Walls 3.místo FBC Lamy Cheb , 2.místo Black Miners, 1.místo FBC Kings ChebNejlepším střelcem kola se stal brakář USK Akademik Lukáš"Šíše"Hezcko, který hrál za tým FBC Kings Cheb a nastřílel 8 gólů. Další kolo "vánoční" by se mělo odehrát 8.12. ve sportovní hale Lokomotivy Cheb.

7.11. Rozpis zápasů na sobotu 10.11..

 

6.11. V sobotu 10.11. se odehraje 3.kolo ligy. Máme už rozdělení do skupin.Skupina A REDS, Lamy, Kings a Sharks. Skupina B Skalka, Black Miners,Green Walls, Fast Ball.

9.10. Koukni na videa ze zápasů 2.kola ligy zde.

8.10. V sobotu 6.10. pokračovala druhým kole naše florbalová liga. Zápasy druhého kola proběhly také v hale ve Františkových Lázních. Tohoto kola se zúčastnílo 9 týmů: FBC Lamy Cheb, REDS, FBC Skalka, Black Miners Sokolov, Fbc Kings Cheb, FBC Sharks, Flc Fast Ball, Fbc Green Walls a USK Akademik. Při registraci dostalo všech 80 hráčů drobné občerstvení. Hlavním rozhodčím byl Jan Cisler a druhým Tomáš Kapr. USK Akademik nemohl s časových důvodů postoupit do Play Off. Do zavěrečných bojů proto postoupilo zbylých 8 týmů , které si to v Play Off rozdalo o první tři místa. Jarda Klyeisen pomohl svým gólem posunout svůj tým FCB Green Walls do konečných bojů o umístnění. Byl to také on, kdo střelil rozhodující gól při nájezdech, které rozhodovaly o třetím místě. Konečné umístnění týmů: čtvrté místoFBC Lamy Cheb , třetí místo FCB Green Walls, druhé FBC Kings Cheb a první místo REDS. Nejlepším střelcem kola byl Jarda Řepa, který se posunul na první místo v hodnocení sřelců. Také letos bude po posledním kole vyhodnocen nejlepší střelec. Vítěz minulého ročníku získal šek na zakoupení florbalky SALMING v hodnotě 2300 Kč. Všechny výsledky můžete najít zde, fotky najdete zde, článek o lize z DNES si můžete přečíst zde a na videa ze zápasů týmu REDS můžete kouknout zde. Chtěli bychom poděkovat všem divákům za pozbuzování, fanynkám REDS za podporu, která nás dovedla k prvnímu prvnímu místu a Edie za akční fotky ze zápasů.

REDS - 1.místo

 Video ze zahájení 2.kola z 6.10.12

 

4.10. Rozlosování do skupin:

3.10. Jako devátý tým se přihlásil do druhého kola tým USK Akademik.

2.10. Zatím se přihlásilo do druhého kola 8 týmů.

25.9. Potvrzenej rozhodčí. 2.kolo ligy bude pískat Honza Císler z Plzně.

22.9. 2.kolo Sempre florbal open league se uskteční 6.10. v hale ve Františkových Lázních.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

19.9. V sobotu 15.9. se odehrály první zápasy druhého ročníku Sempre florbal open league. Turnaj se hrál v nové sportovní hale ve Františkových Lázních. Na začátku dostali všichni účastníci drobné občerstvení Prvního kola se zúčastnilo 72 hráčů z 8 týmů. Hlavním rozhodčím s licencí F byl Jan Císler z Plzně. V tomto ročníků se hraje novým systémem, kterým se odehraje celé základní kolo. Při účasti 7 týmů se bude hrát systémem každý s každým. Při účasti 8 a více týmů se bude hrát na dvě skupiny, ve kterých si zahrají každý s každým a čtyři nejlepší týmy z každé skupiny se dostanou do play off. Druhým způsobem se odehrálo i první kolo. V tomto kolevyhrál tým FBC Skalka, na druhém místě FBC Sharks a na třetím místě FBC Green Walls. První čtyři týmy obdržely drobné ceny. Tak jako v minulém ročníku získaly týmy body podle umístnění, které rozhodnou o postupu do "Velkého finále". Do finále se dostane nejlepších 7 týmů a tým pořadatelů REDS.

Foto FBC Skalka - vítězové prvního kola 15.9.12

15.9. 1.kolo je odehrané. Zatím se můžete podívat na pár fotek z dnešního kola. Fotka jsou zde.

13.9. Osm týmů, který si zahrají 1.kolo ligy a získají první body do tabulky. Vítězové prvního ročníku FBC Lamy Cheb dále REDS, FBC Skalka, Black Miners Sokolov, Fbc Kings Cheb, FBC Sharks, Flc Fast Ball, Fbc Green Walls

10.9. Startuje 2.ročník florbalové ligy -" Sempre florbal open league".

V druhém ročníku navážeme na úspěšný loňský ročník, kterého se zúčastnilo 
625 hráčů z 19 týmů a odehrálo se 8 kol a 411 zápasů.
 
Letošní ročník začíná v sobotu 15.10.2012 v 8.30 hodin v hale ve Františkových Lázních.
 
Každý měsíc se odehraje jedno kolo florbalové ligy.
I letos budou bojovat týmy o drobné věcné ceny a hlavně o body, 
které určí jaké týmy se dostanou v červnu 2013 do Velkého finále.
Tak jako loni budou bojovat jednotliví hráči o body za střelené góly.
 
V prvním ročníku získal nejlepší tým šek na 1500,- na koupi florbalového vybavení
a nejlepší hráč šek na 2300,- na zakoupení florbalky od firmy Salming.
 
I letos zůstává turnaj OPEN. Hraje se pouze v jedné kategorii, ve které mohou být 
registrované týmy ČFBU, amatéři, děti ze základních škol nebo náhodně sestavený
tým z náhradníků, tak jak to bylo v minulé ročníku.
 
Letošní ročník bude od prvního kola na vyšší úrovni. Hrát se bude 1x10 minut s pěti hráči v poli,
na hřišti, které odpovída florbalovým pravidlů. Jednotlivé zápasy budou pískat rozhodčí
s licencí. Proto jsme museli první kolo omezit na osm týmů.
 
Do prvního kola se ihned po zveřejnění informací na stránkách turnaje přihlásilo
osm týmů. Tím se kapacita prvního kola naplnila.
 
Více informací o turnaji můžete najít na www.sempre.cz
 
Chtěli bychom, také pozvat diváky, kteří v loňském roce dělali příjemnou sportovní atmosféru.
 
2.ročník Sempre florbal open league byl opět podpoře nadací O2 z programu Think Big.
 
 
S pozdravem.

Hlavní pořadatelé Honza a Milan 
 ---------------------------------------------------------------------------------------------------

15.9. začíná 2. ročník Sempre florbal open league. Bude se hrát v hale ve Františkových Lázní. Mapku najdete zde. Zahájení turnaje je v 8:30 předpokládaný konec v 15:30. Informace o hracím systému a pravidlech najdete zde.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Do záložky 1.ročník jsme přesunuli všechny informace o první ročníku ligy, všechny výsledky a žebříčky. Najdete tam také články z novin, které vyšli o naší florbalové lize v novinách. Místo jsme museli uvolnit pro informace o nadchazejícím ročíku ligy, který začne na konci žáří 2012. Sledujte naše stránky, kde budou nojnovější informace.Milan a Honza

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

---------------------------------------------------------------------

10.kolo - Velké finále

9.kolo

7.kolo

6.kolo

5.kolo - O trofej bratrů

 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

4.kolo - Think Big florbalový turnaj

---------------------------------------------------------------------

3.kolo

-------------------------------------------------------------------------

2.kolo

-------------------------------------------------------------------------------

1.kolo

 

Článek z regionální přílohy MF Dnes z pondělí 25.2. od Tomáše Kapra.

 

Článek z přílohy Lidových novin ze čtvrtka 15.11., která byla celá věnovaná projektům Think Big.

Článek o Sempre florbal open league z Dnes - kraj karlovarský z pondělí 8.10.2012

Pozvánka na Sempre florbal open league z Dnes - kraj karlovarský z pátku 5.10.2012

Článek z http://www.obcechebska.cz/

Chebští školáci pořádají druhý ročník florbalové ligy

11. 9. 2012

  

m-h-florbal.jpg

Cheb - Po roce opět v Chebu startuje  v sobotu 15. září již druhý ročník  Sempre florbal open league. Florbalový turnaj pořádají chebští sourozenci Jan a Milan Skopovi (na  snímku -vlevo Jan, vpravo Milan)

. Ač jde o druhý ročník, je to vlastně už třetí florbalový turnaj, který hoši pořádají. První se konal po jiným názvem a v době před třemi lety bylo chlapcům teprve 11 let.

 

"V druhém ročníku navážeme na úspěšný loňský ročník, kterého se zúčastnilo 625 hráčů z 19 týmů a odehrálo se 8 kol a 411 zápasů," uvedli chlapci.
 
 
Letošní ročník začíná v sobotu 15.září v 8.30 hodin v hale ve Františkových Lázních. Dosud se konal v tělocvičně základní školy na chebském Zlatém vrchu.
 
Jak bude turnaj vypadat? I na to chlapci odpověděli:
 
Každý měsíc se odehraje jedno kolo florbalové ligy. 
I letos budou bojovat týmy o drobné věcné ceny a hlavně o body, které určí, jaké týmy se dostanou v červnu 2013 do Velkého finále.
Tak jako loni budou bojovat jednotliví hráči o body za vstřelené góly.
 
V prvním ročníku získal nejlepší tým šek na 1500 korun na koupi florbalového vybavení
a nejlepší hráč šek na 2300 korun na zakoupení florbalky od firmy Salming.
 
I letos zůstává turnaj OPEN. Hraje se pouze v jedné kategorii, ve které mohou být 
registrované týmy ČFBU, amatéři, děti ze základních škol nebo náhodně sestavený
tým z náhradníků, tak jak to bylo v minulém ročníku.
 
Letošní ročník bude od prvního kola na vyšší úrovni. Hrát se bude 1x10 minut s pěti hráči v poli, na hřišti, které odpovídá florbalovým pravidlům. Jednotlivé zápasy budou pískat rozhodčí s licencí, proto jsme museli první kolo omezit na osm týmů.
 
Do prvního kola se ihned po zveřejnění informací na stránkách turnaje přihlásilo
osm týmů. Tím se kapacita prvního kola naplnila.
 
Více informací o turnaji můžete najít na www.sempre.cz 
 
Chtěli bychom, také pozvat diváky, kteří v loňském roce dělali příjemnou sportovní atmosféru.
 
Druhý ročník Sempre florbal open league byl opět podpořen nadací O2 z programu Think Big.